Kolejna komisja lekarska ZUS

Sytuacja prawna chorych na SM, sprawy urzędowe.
Robik

Kolejna komisja lekarska ZUS

Post autor: Robik » 09 maja 2011, 09:49

Witam wszystkich.
Mam problem z kolejną komisją w z.u.s.Z racji pogarszającego się stanu mojego zdrowia nie jestem już w stanie jeździć do mojej Dr od SM. Czy można wysłać do z.u.s. skierowanie na kolejną komisję od lekarza pierwszego kontaktu?Nie wiem dlaczego ale spędza to sen z moich oczu.Czuje się coraz mniej zaradny w każdej kwestii która mnie dotyczy trochę to smutne no ale cóż.Dziękuję za podpowiedzi.

Awatar użytkownika
Primosz
Moderator

Odp: Kolejna komisja lekarska ZUS

Post autor: Primosz » 09 maja 2011, 13:46

Czesc!
A to lekarz kieruje na komisje w ZUS :?: Zawsze wydawalo mi sie,ze to na wniosek samego zainteresowanego ale moze mi sie tylko wydawalo i dlatego pytam ;)
Jesli chodzi o zaswiadczenia na komisje,to z pewnoscia musi byc lekarz specjalista od schorzenia powodujacego niezdolnosc do pracy ale nie wiem,czy koniecznie musi byc to lekarz prowadzacy (chyba tak).
Verba volant, scripta manent

Awatar użytkownika
Thilion

Odp: Kolejna komisja lekarska ZUS

Post autor: Thilion » 16 mar 2014, 18:02

Cześć Wszystkim po dosyć długim czasie, oj dawno sie nie oddzywalem "pozwole" sobie nie uzywac zmiekczen literk tak jest o wiele latwiej
Witaj Primoszku a ja wlasnie bede sie kierowal znowu do lekarza po wypisanie sierowania na komisa bo juz mi z zusu wyslali pisma ze konczy mi sie renta i trzeba stanac ponownie , jakby nasz sm,es byl nie lada uleczalna infekcja , no ale nic zawioze papierki i zobaczymy na kogo trafie i jak oceni obecny stan, a tak w ogole to kiedys napisali mi w karci do komisji " rokuje na trwale wyleczenie" i sie zastanawialem czy aby na pewno lekarz mial moja karte przed soba itd. pozdrawiam i do "zobaczenia"-Michal

Odpowiedz