Wyszukiwarka lekarzy/placówek zajmujących się tematyką CCSVI

Opinie o lekarzach - kogo polecacie a kogo nie. Doświadczenia pacjentów.
Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Wyszukiwarka lekarzy/placówek zajmujących się tematyką CCSVI

Post autor: Cypek » 22 paź 2010, 12:20

Szperając po necie znalazłem wyszukiwarkę lekarzy/placówek zajmujących się tematyką CCSVI:

http://ccsvi-multiple-sclerosis.com/

Muszę przyznać, że teoretycznie jesteśmy w światowej czołówce, posiadając trzy placówki. Oprócz Polski, tylko w USA są trzy takie ośrodki, w pozostałych krajach jeżeli są, to dwie lub jedna. Mam tylko nadzieję, że za ilością będzie szła również jakość.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

madzik

Odp: Wyszukiwarka lekarzy/placówek zajmujących się tematyką

Post autor: madzik » 25 mar 2011, 12:57

Jestem umówiona na zabieg w AMEDS. Może za mało szukałam ale nie znalazłam nikogo kto miałby tam udrażniane żyły. Boję się że to mogą być oszuści. Proszę niech się odezwie ktoś kto miał tam zabieg.

-- 25 Mar 2011, 12:31 --

ok znalazłam. ale nie wiem czy to dobrze bo teraz jeszcze bardziej się boję że coś może pójść nie tak. no trudno na kimś oni muszą się uczyć. A ceny są przerażające tak w Wa-wie jak i w Katowicach.

Awatar użytkownika
zubr

Post autor: zubr » 25 mar 2011, 22:00

Witaj madzik, jestem po zabiegu w Ameds, są drodzy /16 000/ ale wykonują diagnostykę i zabieg w dwa dni. Po zabiegu dostaniesz płytkę z nagraniem z zabiegu, ja u siebie przewężeń nie dostrzegam, choć przeglądam nagrania w necie już chyba dwa lata, ale nie jestem lekarzem a miałem balonowanie. Nie mniej nie będę sobie robił w przyszłości wyrzutów, że mogłem spróbować, mnie zabieg nic nie pomógł, /sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą/, a może jestem źle zdiagnozowany. Ameds jest w Grodzisku Maz. a ostatnio otworzyła się klinika w Warszawie i oni wykonują te czynności o połowę taniej. Opinię z tego co czytałem mają b.dobrą , ale decyzję musisz podjąć sama - powodzenia.

madzik

Post autor: madzik » 27 mar 2011, 23:24

a gdzie dokładnie ta klinika. Może jakiś link albo adres? Chcesz powiedzieć że zabieg wogóle ci nie pomógł i nie będziesz żałował 16-stu tysiaków? A może coś żle zrozumiałam albo jest jeszcze za wcześnie na efekty. Ja pokładam ogromne nadzieje w tym zabiegu. Niktórzy piszą że po kilku miesiącach odczuwają poprawę. Napisz jeszcze coś o zabiegu i o swoim samopoczuciu przed i po. Nie chcę pytać bo mogę za bardzo wnikać w twoją prywatność .

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 28 mar 2011, 00:39

madzik pisze:Chcesz powiedzieć że zabieg wogóle ci nie pomógł i nie będziesz żałował 16-stu tysiaków?
Ja też prawie tak to zrozumiałem, ale wydaje mi się, że to nie chodzi o (nie)żałowanie 16-tyś a o to, że nie żałuje że poddał się zabiegowi pomimo, że mu nie pomógł, bo zawsze: lepiej zgrzeszyć i żałować, że się zgrzeszyło niż nie zgrzeszyć i żałować, że się nie zgrzeszyło :twisted:
W ten sposób przynajmniej Żubr wie, że nie zaprzepaścił szansy na wyzdrowienie, która jednak nie okazała się wybawieniem.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

madzik

Post autor: madzik » 28 mar 2011, 14:06

Chyba masz rację. Jak też zgrzeszę i mam nadzieję że nie będę żałować. :D

Odpowiedz