Byłam w Katowicach teraz w Medicover. Mam porównanie.

Opinie o klinikach, przychodniach, szpitalach itp. - które polecacie a które należy omijać z daleka. Doświadczenia pacjentów.
koala60

Byłam w Katowicach teraz w Medicover. Mam porównanie.

Post autor: koala60 » 28 maja 2011, 00:45

Niebo a ziemia! Na dodatek w Medicover w Warszawie tylko 8.000 zł , wszystko pod jednym dachem. Super komfort. Nie wiesz czy jesteś w Hiltonie czy w szpitalu. Super personal. Wszystko przygotowane dla niepełnosprawnych. Centralna Polska i najnowsze metody. Radiolog interwencyjny po Oxfordzie. Nawet mają swój parking pod dachem, bo to na ich posesji. Nie uwierzycie, że w Polsce może być taki szpital. A jakie podejście do pacjenta. Super !
Zapomniałam dodać, że jest to Warszawa Wilanów, więc z dojazdem też nie ma najmniejszego problemu.
Koala

Awatar użytkownika
Elzbieta1

Odp: Byłam w Katowicach teraz w Medicover. Mam porównanie.

Post autor: Elzbieta1 » 28 maja 2011, 10:57

Byłaś prywatnie?Co kosztuje 8tyś? Jak opisujesz jest też w wojskowym szpitalu tam lecze sie od dawna na ortopedii córka tam sie urodziła i teraz na neurologie ide.Lekarze po wojskowych akademiach medycznych podejscie do pacjenta mają jak do kogoś z rodziny wytłumaczą wszystko zajmują sie nie po lepkach tylko bardzo szczegółowo każdy przypadek konsultują z innymi lekarzami.Pielegniarki też bardzo miłe,i sam wygląd oddziału nie odpycha .Aparatura medyczna na najwyższym poziomie.

koala60

Post autor: koala60 » 28 maja 2011, 16:47

To co w Katowicach kosztuje 10.000 i trzeba pieniądze wpłacać miesiąc z góry, przyjechać rano i następnego dnia rano zwolnić łóżko następnemu klientowi. W Medicover przychodzisz bez stresu około południa, nie ma problemu z parkingiem (jak już pisałam), przygotowania (diagnostyka na miejscu), na drugi dzień zabieg. Następnego dnia po zabiegu wypisują pacjentkę do domu po smacznym obiadku :) . Czyli 3 dni pobytu, 2 noce, wszystko na super za 8.000. Płatność kartą przy przyjęciu. Nic z góry. Jak nie przyjedziesz na umówiony termin, to nic nie tracisz. W AMEDS na promocje USG trzeba było wpłacić z góry 150 zł, a zabieg kosztuje 16.000! zł. Teraz dali promocje...za 10.000 zł. To skąd ta cena 16.000 zł?.
Koala
Ostatnio zmieniony 28 maja 2011, 20:30 przez Cypek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie ma potrzeby pełnego cytowania postu powyżej.

Awatar użytkownika
Elzbieta1

Post autor: Elzbieta1 » 28 maja 2011, 17:31

Sorki Koala nie bardzo lapie ...to za luxus płacisz czy za badania.Ja mam wszystko za darmo w szpitalu i też warunki są super. Bedąc w szpitalu choćby nie wiem jaki by był to zawsze jednak szpital.Zaskoczona troche jestem przyznaje.Dla mnie pobyt w szpitalu to koszmar(mam uraz do tych placówek za dużo czasu tam spedzałam) i żadne luxusy tego nie poprawią :shock:

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 28 maja 2011, 20:33

Koala ma na myśli badanie żył szyjnych i ewentualny zabieg udrożnienia. Co do AMEDS'u to dali promocję, bo pojawiła się poważna konkurencja dla nich w branży i jeżeli dobrze się orientuję, to AMEDS również jest w najbliższej okolicy Warszawy.
Koala za to zapłaciła, bo NFZ nie refunduje takich zabiegów jako leczenie stwardnienia rozsianego (teoria CCSVI). Były przepychanki w tej sprawie, bo ktoś się dopatrzył, że teoretycznie takie zabiegi mogły by być refundowane, ale nie słyszałem aby komukolwiek to się udało.

Zawsze uważałem, że na większej konkurencji zawsze wygrywa klient (stwierdzenie ogólne).
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Awatar użytkownika
Primosz
Moderator

Post autor: Primosz » 28 maja 2011, 21:23

koala60,o ile dobrze zrozumialem,to teraz byl 2gi zabieg,tak :?: Z opisu jasno wynika,kto na co jest nastawiony :|
Elzbieta1 pisze:Ja mam wszystko za darmo w szpitalu i też warunki są super.
Tez na leczeniu CCSVI :?:
Cypek pisze:NFZ nie refunduje takich zabiegów jako leczenie stwardnienia rozsianego
Co do refundacji,to jakas bajka.Spotkalem sie z plotka,ze mozna refundowac to,jako zylaki - to dopiero sensacja :roll: Chyba,ze ktos juz jest po czyms takim,wiec chetnie zapoznam sie z wiarygodnymi szczegolami.
Verba volant, scripta manent

Awatar użytkownika
Elzbieta1

Post autor: Elzbieta1 » 29 maja 2011, 10:25

Miałam robione badanie żył szyjnych(usg) w szpitalu w Kłodzku nie ponosiłam żadnych kosztów. Okazało... sie ze jest wszystko wporządku :D.Tak samo jest w szpitalu wojskowym we Wrocławiu tylko tam jest troszke problem z dostaniem sie na oddział,ale jak już ktoś jest zakwalifikowany do leczenia nie ma problemu z diagnostyką i zabiegami,na najwyższym poziomie.

Awatar użytkownika
Primosz
Moderator

Post autor: Primosz » 29 maja 2011, 19:22

Jak rozumiem,to prowadza tam program badawczy i jak stwierdzaja CCSVI,to biora sie do roboty za darmo :?: Znasz moze jakies szczegoly :?:

Awatar użytkownika
Elzbieta1

Post autor: Elzbieta1 » 30 maja 2011, 08:36

Tak jest program badawczy ,ale szczegółow niestety nie znam...w tym jestem zielona,dopiero tu sie dowiedziałam że jest takie CCSVI.Jak bede na oddziale dowiem sie więcej i podam na forum.

Awatar użytkownika
Primosz
Moderator

Post autor: Primosz » 30 maja 2011, 08:46

Byloby super,gdybys 'wyweszyla' jakies info stamtad :D
(jakby co,to zakladaj nowy watek o tym osrodku i Programie - bedzie latwiej znalezc)

Odpowiedz