Vita-Medica - "medycyna energoinformacyjna"?

Opinie o klinikach, przychodniach, szpitalach itp. - które polecacie a które należy omijać z daleka. Doświadczenia pacjentów.
agnieszka5111

Vita-Medica - "medycyna energoinformacyjna"?

Post autor: agnieszka5111 » 14 mar 2012, 19:42

Witam wszystkich :!:
Mam pytanie czy ktoś może z Was spotkał się lub może czytał na temat "medycyny energoinformacyjnej" :?: Mój znajomy chory od 20 lat na sm szukając nowych metod leczenia tej choroby natknął się przypadkiem na tę stronę: http://www.vita-medica.com/pages/uslugi ... zsiane.php Od razu zadzwonił tam, miła Pani przez tel poinformowała go, że na pierwszą wizytę może przyjechać od razu, oczywiście rozsodnie myśląc zrezygnował z propozycji tego "leczenia". Ciekawi nas bardzo co to za rewelacyjna niekonwencjonalna terapia, która podobno nawet jego z 20 letnim stażem choroby mogła by wyleczyć :?: Tylu specjalistów na świecie poświęca nawet dziesiątki lat na rozpracowanie tej choroby i nadal nie ma na to w 100% skutecznego leku, a tu proszę w ciągu kilku godz. niby są w stanie "wyleczyć" tą i nawet inne ciężkie choroby. Czy to kolejny sposób na wyłudzenie pieniędzy :?: Chcę podkreslić, że ja nie reklamuję tej placówki ani stosowanych przez nią metod leczenia, a wręcz odwrotnie, pragnę się o niej dowiedzieć prawdy czy warto sobie zawracać nią głowę, czy też nie :?:
Jeżeli ktoś z Was kontaktował się z tym ośrodkiem zdrowia, lub korzystał z ich usług i coś więcej wie na ten temat niech się podzieli swoimi spostrzeżeniami z nami wszystkimi :!:

Odpowiedz