Akademia

Miejsce na posty reklamujące ośrodki zdrowia/rehabilitacyjne.
akademia
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2018, 10:12

Akademia

Post autor: akademia » 24 paź 2018, 10:15

Witam,
Chciałabym Państwu opowiedzieć o niesamowitym miejscu. Byłam tam z polecenia mojego dobrego znajomego,który z kolei był tam również na kuracji.Od dawna interesuje się medycyną naturalną wiec uważam że był to strzał w 10! W niewielkiej miejscowości Świebodzice w woj.dolnośląskim znajduje się Akademia Medycyny Regeneracyjnej,w której za pomocą medycyny naturalnej pacjenci osiągają niesamowite wyniki kuracji. Usługi świadczone w Akademii oparte są na kompleksowej metodzie regeneracji narządów i odnowy i odmładzania organizmu.Są tam między innymi wykonywane zabiegi borowinowe,elektrostymulacja,różnego rodzaju masaże a wszystko to jest połączone z wysoką jakością usług oraz komfortowym zakwaterowaniem w pełni wyposażonych mieszkań. Mają oni pacjentów z różnych stron świata i trafiają tu z różnymi chorobami,dolegliwościami.Niektóre choroby uważa się za nieuleczalne,a wiec tak naprawdę z tymi z którymi boryka się wielu z Was.
Co prawda ja byłam tam w celach profilaktycznych i oczyścić organizm,ale sama profilaktyka z kompleksowym oczyszczaniem pobudza organizm do walki ze wszystkimi dolegliwościami.
Gorąco polecam to niesamowite miejsce,gdzie bardzo życzliwi ludzie pomagają w walce z chorobami nie za pomocą trującej chemii i leków ,lecz za pomocą medycyny naturalnej i regeneracyjnej.Bardzo dużo informacji o Akademii i o metodach tam stosowanych można znaleźć na ich stronie internetowej. Wystarczy wpisać nazwę i miejscowość w wyszukiwarce. Ze swojej strony wiedząc jak trudne jest znalezienie pomocy czasem w bardzo beznadziejnych przypadkach kiedy lekarze odmawiają pomocy ,bardzo chętnie opowiem o swoim doświadczeniu w Akademii ,jak również o opinii pacjentów z którymi miałam kontakt podczas swojej kuracji.Zapraszam wiec z pytaniami na mojego maila med.ludowa@gmail.com, napewno odpowiem na każde nutrujące Was pytanie :).

Odpowiedz