Dziennik zdrowiejącej -dieta witariańska kontra SM !

Dzienniki osób chorujących na SM.
cukinia89

Dziennik zdrowiejącej -dieta witariańska kontra SM !

Post autor: cukinia89 » 27 wrz 2010, 19:20

Witam Was drodzy forumowicze !
Więc jak już wspomniałam we wcześniejszych moich postach,zamierzam poeksperymentować trochę i być 100% być witarianką,odżywiać się tylko raw food tzw.,czyli owoce ,warzywa,nasiona,orzechy i kiełki! Ponadto będę jeść tylko wtedy gdy poczuję głód,i 3 godziny przed położeniem się spać,bo wiem ze źródeł iż są to fundamentalne zasady prawidłowego działania zdrowotnej diety :) Jutro zaczynam pierwszy dzień iii naprawdę gdzieś w duszy czuję że to jest TO. w Ameryce ludzie nawet w 30 dni cofają cukrzycę,..to ja niby nie mogę pokonać tej choroby ?!
Co parę dni wrzucę tu garść info od siebie ,moje odczucia na diecie ,no i tyle :)
POzdrawiam all!

-- 30 Wrz 2010, 18:03 --

Witam Was,
Ogólnie jestem na etapie wprowadzania ,wdrażania się w mój nowy,inny jadłospis. Czytałam ,że trzeba to robić stopniowo,bo jakbym nagle przeszła na taki "detox" to by mi np wywaliło na twarzy jakies syfki,czy coś. Postanowiłam ,więc że do 9 października(gdy przyślą mi blender do robienia szejk ów,które są podstawą diety witariańskiej), będę jadła obiad domowy -przyrządzany hm,"na zdrowo" :p a śniadanie i kolacja to będą same owoce lub micha sałatki :)
WNIOSKI po 4 dniach - czuję sie już bardziej wyciszona w sytuacjach które mnie wcześniej stresowały,czuję że moge panować bardziej nad emocjami,no i kwestia ,że ta dieta działa cuda na moje jelita ,juz czuje magiuczne ;} oczyszczanie -naturalnie ,oczywiście ,bez efektów przeczyszczających ! Cdn ..
Pozdrawiam All!

-- 17 Paź 2010, 21:38 --

Witam,i o zdrowie pytam :)!
To już tydzień jestem na 100% surowej diecie ,dwar razy dziennie starając się pic zielone szejki warzywno-owocowe :)
Jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek wnioski o skuteczności tej diety(nie wątpie w nie ) ,ale zauważyłam ,że już nie muszę tak często latać do łazienki jak z zapaleniem pęcherza ;) czekam na dalsze objawy mojego detoksykującego oczyszczania i później zdrowienia .
POzdrawiam!

Odpowiedz