Przedstaw się

Luźne tematy niekoniecznie związane z SM.
Ewcia

Odp: Przedstaw się

Post autor: Ewcia » 12 maja 2016, 17:48

Witam wszystkich diagnoza od 3 lat na podstawie rezonansu i PMR. Ale jak sobie sięgnę pamięcią w dal to 8 lat temu miałam PZNW. Obecnie mam problem z chodzeniem od około roku wolniej chodzę i szybko się męcze, W styczniu brałam solu medrol ponieważ osłabłą mi prawa noga, trochę przeszło ale teraz widzę że to powróciło. Nie wiem czy tak już zostanie czy to znowu rzut. Biorę Avonex. Ale odkąd go biore to widzę tylko postępowanie choroby. Mam malutkiego synusia także chciałabym być jak najdłużej sprawna. Ale co to będzie to życie pokaże. Pozdrawiam wszystkich

sher

Post autor: sher » 07 cze 2016, 15:40

hej :) jeste El
Wiem od dzisiaj i trochę podcięło mi to skrzydła...

Elter

Post autor: Elter » 23 cze 2016, 18:51

Witam wszystkich. Jestem Elter. Mam 54 lata.W 2011 r zdiagnozowano u mnie sm, boreliozę, wcześniej dopadła mnie tarczyca, nadciśnienie i jeszcze parę innych drobiazgów żeby się nie nudziło. Jestem na rencie i tęsknię za ludźmi. Kiedyś byłam bardzo aktywna, ale możliwości aktywności zaczynają się coraz bardziej kurczyć. Wolny czas spędzam na robieniu na drutach, szydełku, Lubię zwierzęta, ale teraz podziwiam tylko z wolnego wybiegu czyli gołębie. W internecie czuję się niestety jak raczkujące dziecko, a może jeszcze słabiej. Staram się nie poddawać i robić wszystko aby zająć produktywnie czas. Nie wiem co jest dla mnie trudniejsze do zniesienia: choroba czy samotność. Lubie wszystko co piękne a mimo to czuję się jakby wszystko było już za mną. Staram się pozytywnie podchodzić do wszystkiego co niesie życie, ale efekt tych starań bywa czasem różny. Proszę o wyrozumiałość bo jeszcze nigdy nie korzystałam z takich forum.

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 05 lip 2016, 11:35

Miło mi cie powitać, mam nadzieję że będziesz się tutaj dobrze czuła. Pozdrawiam.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Irena1957

Post autor: Irena1957 » 17 lip 2016, 20:29

Witam! Mam na imie Irena, mam 59 lat, choruje na SM od 1990 r. czyli juz 25 lat. Choroba łagodnie się ze mną obchodzi, gdzyż chodzę i samodzielnie egzystuje. Oczywiście poza niektórymi dolegliwościami typu ból nogi lub ból prawej strony ciała czy zaburzenia równowagi. Z komputera sama nie korzystam. Uczę się dopiero, pomaga mi córka. Niedawno wpadłyśmy na pomysł, aby zarejestrować się na takiej stronie. Chciała bym poznać kogoś w moim przedziale wiekowym, w wolnym stanie, ponieważ czuje się bardzo samotna. Chciała bym poznać kogoś tak samo chorego jak ja, może lepiej byśmy się wtedy rozumieli. Ale nie za bardzo wiem gdzie. Mieszkam w mieście koło Lublina, mobilna za bardzo nie jestem, jedynie co autobusy. Pozdawiam wszystkich, Irena :)

Dominika

Odp: Przedstaw sie

Post autor: Dominika » 03 sie 2016, 23:01

Witajcie :) Z tej strony Dominika. Z chorobą od 2007 roku.

sylwia26

Re: Przedstaw się

Post autor: sylwia26 » 29 lis 2016, 11:54

Witam serdecznie na forum;)

Rybasuz

Post autor: Rybasuz » 26 cze 2017, 17:00

Witam i pozdrawiam wszystkich gorąco. Na imię mam Andrzej i pochodzę z Warszawy. Na co dzień uczę się i pracuję.

Lobiecz

Post autor: Lobiecz » 24 lip 2017, 12:16

Na wstępie, w pierwszym poście chciałbym się przywitać i pozdrowić całą społeczność tego forum :)

ola89

Post autor: ola89 » 27 lip 2017, 21:42

Hej mam na imię Ola mam 28 lat, choruje na sm od 2009r.(pierwszy incydent sugerujący sm) w2010 r. Postawiona diagnoza. W skali od 1-10 oceniam swoj stan na 7. Chodzę biegam skacze ale czas zrobił swoje, muszę czasem odpocząć po wysiłku. Od 9 miesięcy mam i w końcu spelniona kobieta.

Odpowiedz