Prośba o pomoc

Luźne tematy niekoniecznie związane z SM.
krzysiekl75

Prośba o pomoc

Post autor: krzysiekl75 » 07 cze 2012, 15:14

Po latach chodzenia po lekarzach trafiłem do szpitala gdzie stwierdzono że mam SM był to dla mnie szok i za razem zadawanie pytań dla czego mnie to spotkało,jak każdy człowiek chwytałem się wszystkiego by dalej życ,zadłużając się poddałęm się zabiegowi w Katowicach wszczepienia stętu w żyły szyjne wewnętrzne,3 miesiące po zabiegu udało mi się dostac lek BETAFERON,2 lata minęło szybko a szpital nie przyznał mi następnej dawki,mimo że rezonanas nie wykazał żadnych dodatkowych ognisk,mam trudnośc z chodziem i niedowład dosyc mocny rąk,ja człowiek ruchu i żywotności jest to dla mnie inny świat zamknięty gdzie człowiek odchodzi od zmysłów gdyż niema poparcia najbliższych,istnieje jedna osoba która nawet mobilizuje mnie do napisania tego wpisu. Można powiedziec że szpital zostaił mnie samego z moją chorobą na zakończenie mój neurolog podał mi tytlko adresy prywatnych przychoni które 400km odemnie leczą SM.jak każd
tonący tonący chwyta się brzytwy tak ja piszę ten tekst prosząc o wsparcie ludzi dobrego serca ponieważ czytając wypowiedzi ludzi którym stwierdzono SM a nie poddali się gdyż po ich walce i determinacji stwierdzono u nich bolerioze dla tego walczę o swoje życie i pragnę zrobic kompleksowe badania w kierunku boleriozy dla tego bardzo potrzebuję ok 1000zł na te badania lecz mnie na nie nie stac i nie mogę liczyc na kredyt z banku ani na pomoc rodziny ani krewnych i dlatego schylam nisko głowę i proszę o pomoc w uzbieraniu tej kwoty za pomoc odwdzięcze się pomagając innym którzy będą jej potrzebowali tak jak ja. Jeszcze raz serdecznie proszę o pomoc-Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Podkarpaacki Bank Spółdzielczy
DLA ŻYCZLIWYCH PODAM NR KONTA :******

Krzysztof z Podkarpacia
Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, 13:03 przez Cypek, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Usunięto nr konta. Zainteresowani niech pytają na PW.

krzysiekl75

Odp: Prośba o pomoc

Post autor: krzysiekl75 » 25 lip 2012, 12:20

Dziękuje za zainteresowanie moim wpisem żebraczym.Jednak w biedzie swojej nie można na nikogo liczyc,JEST SIĘ SAMYM SOBIE POZOSTAWIONYM szkoda.Wszystkim życzę szczęścia.

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 25 lip 2012, 13:02

Wybacz, ale większość osób na tym forum jest chorych i potrzebuje dużo większe kwoty na leczenie. Ponadto wpłacanie pieniędzy na prywatne konto w dzisiejszych czasach jest po prostu nierozsądne. Lepszym pomysłem jest wpłacanie na subkonto w jakieś zarejestrowanej organizacji pożytku publicznego.
Zwróciłes się o pomoc do MOPS'u lub innej właściwej instytucji w Twojej miejscowości?
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Awatar użytkownika
Primosz
Moderator

Post autor: Primosz » 25 lip 2012, 19:55

Cypek pisze:Ponadto wpłacanie pieniędzy na prywatne konto w dzisiejszych czasach jest po prostu nierozsądne. Lepszym pomysłem jest wpłacanie na subkonto w jakieś zarejestrowanej organizacji pożytku publicznego.
Nic dodac,nic ujac.
Verba volant, scripta manent

jemi1

Post autor: jemi1 » 30 sty 2014, 02:03

Witaj krzysiekl75 poczytaj co napisałam Na SM choruję od 20 lat początkowo choroba była łagodna pózniej lewa strona zrobiła się bezwładna chodzę pod laską, ręka mi się trzęsła i nie miałam siły utrzymać szklanki i lekarka mówi,że nie może dać mi lekarstwa,bo nie miałam rzutu choroby a ja słabłam,Musiałam mieć wózek inwalidzki.Znajoma dała mi książkę:Samoleczenie metodą BSM Piotr Lewandowski można ją kupić w księgarni.I leczę się według tego co pisze w tej książce i już wyleczyłam bóle pleców już nie stawiam szeroko nóg,zawroty głowy zniknęły już utrzymam garnek z wodą w lewej ręce i wyleczyłam wiele innych chorób.Piszę to że sami też możecie się wyleczyć,bez lekarstw.Wpiszcie w Gogle tytuł książki i poczytajcie komu to wyda się smieszne będzie dalej cierpiał...pozdrawiam was cieplutko...http://www.youtube.com/watch?v=UghJFa0sOik poczytajcie co gosciu mówi...

-- 30 sty 2014, 23:17 --
jemi1 pisze:Witaj krzysiekl75 Znajoma dała mi książkę:Samoleczenie metodą BSM Piotr Lewandowski można ją kupić w księgarni.I leczę się według tego co pisze w tej książce i już wyleczyłam bóle pleców już nie stawiam szeroko nóg,zawroty głowy zniknęły już utrzymam garnek z wodą w lewej ręce i wyleczyłam wiele innych chorób.Piszę to że sami też możecie się wyleczyć,bez lekarstw.Wpiszcie w Gogle tytuł książki i poczytajcie komu to wyda się smieszne będzie dalej cierpiał...pozdrawiam was cieplutko...http://www.youtube.com/watch?v=UghJFa0sOik poczytajcie co gosciu mówi...

chora1

Post autor: chora1 » 06 lut 2014, 13:43

Witam mam na sprzedanie *******. Wiem może to głupie ale niestety sytuacja mnie do tego zmusza. Czekam na kontakt
Ostatnio zmieniony 10 lut 2014, 07:46 przez Cypek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie oferujemy sprzedaży leków dostępnych tylko na receptę

Zablokowany