Teorie spiskowe

Luźne tematy niekoniecznie związane z SM.
Krys

Leczenie, wielka kasa, rozmowy z CBA. Korupcja. Szok!

Post autor: Krys » 06 lis 2012, 22:15

http://www.ccsvi-ms.pl/cba857.04.IV.hjkvbjhvb.wma - dobra jakość dźwięku (proszę odczekać na załadowanie parę minut- uzupełnienie)
http://ccsvi-ms.pl/CBAbjhk17.V..wma - dobra jakość, przepraszam za "męskie" słowo ...i nikt nie odebrał dalej telefonu...(uzupełnienie)
http://ccsvi-ms.pl/CBAFDUDG17V.II..wma dobra jakość
http://ccsvi-ms.pl/cba28V.vtyvghv.wma tu niestety są przerwy..., ale sens można zrozumieć jak funkcjonariusz CBA mówi, że Policja ma uprawnienia do wręczania łapówek i K.M.P. "prowadzi to śledztwo".....Efekty, gdzie są efekty proszę Państwa?
Szok :shock: :shock: :shock: . Mieli profesora podanego na tacy przez chorych i nic mu nie zrobili. Na tym innym forum jest więcej na ten temat.
Krys

mandrzej

Odp: Leczenie, wielka kasa, rozmowy z CBA. Korupcja. Szok!

Post autor: mandrzej » 06 lis 2012, 23:14

Ciekawe.
Ale w treści jest mowa o jakiejś kopii zgłoszenia, co jest poniżej wedle treści. Ale poniżej widzę tylko filmiki. Gdzie ta kopia, czy tylko ja tego nie widzę?

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Teorie spiskowe

Post autor: Cypek » 07 lis 2012, 08:38

Zakładam ten temat, ponieważ co niektórzy mają silną potrzebę pisania o potencjalnych intrygach. Ten wątek jest miejscem w którym możecie rozwijać swój kącik intryg.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Krys

Odp: Teorie spiskowe

Post autor: Krys » 07 lis 2012, 20:50

Krys

Post autor: Krys » 08 lis 2012, 23:00

Cypek pisze:Zakładam ten temat, ponieważ co niektórzy mają silną potrzebę pisania o potencjalnych intrygach. Ten wątek jest miejscem w którym możecie rozwijać swój kącik intryg.
Cyprianie, próbujesz dyskredytować tą sprawę. Cóż Ty tu rządzisz.
Krys

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 09 lis 2012, 10:12

Po prostu jestem już zmęczony ciągłym szukaniem spisków, więc pozwalam Ci się wyżyć, ale w taki sposób aby nie było to uciążliwe dla innych użytkowników forum, których to po prostu nie interesuje, a zainteresowani znajdą to co wstawiasz.

Krys

TV Planet o CCSVI środa 14, niedziela 25 !

Post autor: Krys » 09 lis 2012, 20:53

Cypek pisze:Po prostu jestem już zmęczony ciągłym szukaniem spisków, więc pozwalam Ci się wyżyć, ale w taki sposób aby nie było to uciążliwe dla innych użytkowników forum, których to po prostu nie interesuje, a zainteresowani znajdą to co wstawiasz.
- Dziękuję Ci Panie Cyprianie. Pan administruje to forum, a my tacy jak ja walczę o dobro chorych. Jak będę mieć ponowną restenozę, płacę ZUS, zabiegi CCSVI są w koszyku świadczeń gwarantowanych, to po co ja płacę ZUS, aby samemu płacić prywatnie za zabieg, a z moich składek dawali kasę na bezskuteczne, szkodliwe interferony, których ja już nigdy nie wezmę?. Po zabiegu usunięcia deformacji żylnych miałem natychmiastową poprawę.

http://www.planeteplus.pl/dokument-stwa ... rnet_39695

Podaję pełny tekst decyzji Minister Zdrowia Ewy Kopacz na temat operacji, która jest bojkotowana przez neurologów:

W odpowiedzi na e-mail z dnia 28 października 2010 roku, w sprawie możliwości leczenia stwardnienia rozsianego (SM) poprzez udrożnienie żył szyjnych za pomocą angioplastyki balonowej lub poprzez wszczepienie stentu, uprzejmie proszę o przyjęcie następujących informacji.

Zgodnie z załącznikiem nr 1 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 sierpnia 2009 roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego (Dz. U. Nr 140, poz.1143 ze zm.), procedury medyczne:
– przezskórna angioplastyka (PTA) żylna (kod ICD-9 – 39.500),
– wprowadzenie jednego stentu naczyniowego lub kilku stentów (kod ICD-9 –00.45, 00.46, 00.47, 00.48),
zostały ujęte w wykazie świadczeń gwarantowanych, wobec czego, podlegają finansowaniu ze środków publicznych.

Należy jednak podkreślić, iż decyzję o sposobie leczenia pacjenta każdorazowo podejmuje lekarz, co bezpośrednio wynika z art. 2 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 roku o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. z 2002 roku Nr 21 poz. 204 z późn. zm.), zgodnie z którym, wykonywanie zawodu lekarza polega na udzielaniu przez osobę posiadającą wymagane kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi dokumentami, świadczeń zdrowotnych. Zgodnie z art. 4 ww. ustawy, lekarz ma obowiązek wykonywać zawód zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej, dostępnymi metodami i środkami zapobiegania oraz w oparciu o zasady etyki zawodowej i bezpieczeństwa pacjenta.
Mając na uwadze przytoczone przepisy prawne, uprzejmie informuję, iż lekarz samodzielnie decyduje o metodzie leczenia pacjenta i odpowiada za wybór metody leczenia, w tym ordynacji leków.

Jednak dwie litery SM i chory podlega neurologowi, a za pajentem idzie kasa.
Krys

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 10 lis 2012, 11:16

Krys

TV Planet o CCSVI środa 14, niedziela 25 !

Post autor: Krys » 10 lis 2012, 12:53

Dlaczego Pan tego forum, Panie Cyprianie informację o programie TV: http://www.planeteplus.pl/dokument-stwa ... rnet_39695 umieścił w teoriach spiskowych?. W/g mnie całe obecne leczenie neurologiczno - farmakologiczne kwalifikuje się jako jedno wielkie oszustwo. Z tego co się dowiedziałem, będzie to cały ciąg odcinków, a Pan Panie Cyprianie próbuje i TV Planet zdyskredytować. Czy dalej zarzuca mi Pan, Panie Cyprianie jako zdrowy człowiek, byłemu choremu brak obiektywizmu i zalecał by mi Pan branie n.p. Gilenya w przypadku restenozy, a co a tym idzie pogorszenia stanu mego zdrowia ? Myśli Pan już jako fachowiec i specjalista od SM, że Gilenya na koszt NFZ mi pomoże na restenozę, czy ponowny zabieg jej usunięcia na własny koszt?
Krys

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 11 lis 2012, 20:47

W całym twoim poście jest tylko link do TV Planet, natomiast cała reszta postu zupełnie do tego nie pasuje i całkowicie odbiega od treści zawartej pod wstawionym linkiem. W Twoim poprzednim wpisie jest taki bałagan i nieład, że na dobrą sprawę nadaje się na śmietnik.

Odpowiedz