Teorie spiskowe

Luźne tematy niekoniecznie związane z SM.
Agata2

Konflikt interesów.

Post autor: Agata2 » 26 lis 2012, 14:01

Dlatego kosultant krajowy radiologii interwencyjnej http://www.spcsk.pl/node/13 bojkotuje wykonywanie zarządzenie Min. Zdrowia : "W odpowiedzi na e-mail z dnia 28 października 2010 roku, w sprawie możliwości leczenia stwardnienia rozsianego (SM)
poprzez udrożnienie żył szyjnych za pomocą angioplastyki balonowej lub poprzez wszczepienie stentu, uprzejmie proszę
o przyjęcie następujących informacji.

Zgodnie z załącznikiem nr 1 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 sierpnia 2009 roku w sprawie świadczeń
gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego (Dz. U. Nr 140, poz.1143 ze zm.)
zostały ujęte w wykazie świadczeń gwarantowanych, wobec czego, podlegają finansowaniu ze środków publicznych!" ponieważ jego żoną jest neurologiem i farmakologiem klinicznym : http://purska-rowinska.mylekarze.pl/ . Dlatego musiałam płacić sama za zabieg usunięcia deformacji żylnych. Jak te deformacje żylne były by w nodze, zapłacił by NFZ!
Agata

Awatar użytkownika
Primosz
Moderator

Odp: Teorie spiskowe

Post autor: Primosz » 26 lis 2012, 23:10

Wiekszego balaganu to juz sie nie dalo zrobic w tym wpisie :?:

Co do deformacji w nodze,to pewnie wlasnie tak by bylo i mysle,ze chodzi o to,ze leczenie ich stentami nie jest nowatorskie,jak w przypadku SM. Zasadnicza roznica jest chyba to,iz SM jest w grupie ICD-10 a cytat dot. ICD-9,wiec tu chyba cos nie tak z tym powolywaniem sie na w/w rozporzadzenie.
Verba volant, scripta manent

lida

Badania WroVasc

Post autor: lida » 27 sty 2013, 12:36

http://www.wrovasc.pl/index.php?module= ... zadanie-22
Zadanie 22
Obrazowanie układu żylnego oraz jego endowaskularna korekcja jako potencjalna metoda leczenia przewlekłej mózgowo-rdzeniowej niewydolności żylnej (CCSVI) w aspekcie perspektyw leczenia stwardnienia rozsianego.
Kierownik Zadania:
prof. dr hab. Wojciech Witkiewicz

Główny Badacz:
dr n. med. Jerzy Zwoliński

Już badacze z Wrocławia z w/w grupy mają naciski, aby przerwać badania.
Cytat z innego forum:
Skoro neurolodzy twierdzą, że przyczyna SM nie jest znana, to dlaczego naciskają, aby wstrzymać badania nad zabiegami, po których tylu pacjentów ma polepszenia? Odpowiedź jest tylko jedna: zobowiązania i wielka kasa od karteli farmacji
, oraz aby dalej utrzymywać chorych w kłamstwie. Tu jest dowód na to, przykład wdowy po Pavarotti:

http://ccsvi-ms.pl/SMPavarotti.pdf

We wstępnych wynikach grupy WroVasc tak lekarze wrocławscy wypowiadają się o interferonach, które mi zniszczyły tarczycę:
Mimo braku potwierdzonej patogenezy, a w konsekwencji przewidywalnego mechanizmu, który należałoby przerwać, u chorych stosuje się m.in. interferon beta 1a, powodujący jako objawy niepożądane m.in. zaburzenia depresyjne, próby samobójcze, pancytopenię, napady padaczkowe, zastoinową niewydolność serca, kardiomiopatię, zaburzenia autoimmunologiczne, niewydolność wątroby, zwiększoną podatność na zakażenia czy zaburzenia gospodarki hormonalnej. Co gorsza, co najmniej jeden spośród wymienionych objawów ubocznych występuje u 75% chorych" "

Zapewne ten mój post zostanie zdyskredytowany na tym forum. Poczytajcie blog Anny Black co "Pokonała bestię" co ona teraz pisze o farmacji.
Lida

mandrzej

Odp: Badania WroVasc

Post autor: mandrzej » 27 sty 2013, 13:20

A co pisze Anna o CCSVI?

Zaznaczam, że nie jestem po żadnej ze stron, żeby mnie tu nie wciągął ktoś w te wojny i obrażania. Fakt jeden jest taki, że na forum o CCSVI nie wiedzieć czemu nie dostaję akceptcji na zapisanie się.

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 27 sty 2013, 16:01

Nie wiem co wspólnego mają ze sobą badania Wrovasc'u z wdową po L.P. oraz Anną B?

Natomiast treść i sposób pisania tego postu klasyfikuje go do Teorii Spiskowych.

Życzę owocnego tworzenia nowych teorii spiskowych - chociaż ten akurat temat nie jest nowy, bo był już wałkowany setki, jak nie tysiące razy, czyli jak "wielka farma", zna już lekarstwo na SM, ale nie chce stracić "stałych" klientów, więc karmi biednych niczego nieświadomych chorych specyfikami które im tylko szkodzą nie przynosząc absolutnie żadnych pozytywnych efektów - brawooo :!:

tylko nie wiem, czy mogę się z tego śmiać, czy może powinienem już płakać, że niektórzy w to bezgranicznie i bezwarunkowo wierzą.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

lida

Odpowiedzi na postawione pytania

Post autor: lida » 28 sty 2013, 14:37

A co pisze Anna o CCSVI?
Wiadomo wszem i wobec, że w Euromedic robili fuszerkę i Anna B. po okresie polepszenia dostała restenozę. Co za tym więc idzie pogorszenie stanu zdrowia.
Nie wiem co wspólnego mają ze sobą badania Wrovasc'u z wdową po L.P. oraz Anną B
We Wrocławiu badają: http://www.wrovasc.pl/index.php?module= ... zadanie-22 :
"Obrazowanie układu żylnego oraz jego endowaskularna korekcja jako potencjalna metoda leczenia przewlekłej mózgowo-rdzeniowej niewydolności żylnej (CCSVI) w aspekcie perspektyw leczenia stwardnienia rozsianego"
Wdowa po L.P. po takim właśnie zabiegu ma ewidentne polepszenia stanu zdrowia. Wszystkie objawy SM ustąpiły. W tym właśnie kierunku są przeprowadzane badania WroVasc.
To są odpowiedzi na pytania postu przeniesionego do działu : "Teorie spiskowe", jednak dotyczą leczenia więc nie powinna ta odpowiedź być jak inne negatywne wypowiedzi o produktach farmacji zdyskredytowana przeniesieniem do innego działu. Polecam Cypku wypowiedź prof Ebersa Wrote z działu : Źródła obcojęzyczne. Tu chodzi o ludzkie tragedie, którym można zapobiec właściwym leczeniem. Wiem to po sobie.
Lida

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Odp: Odpowiedzi na postawione pytania

Post autor: Cypek » 28 sty 2013, 15:21

lida pisze:Tu chodzi o ludzkie tragedie, którym można zapobiec właściwym leczeniem. Wiem to po sobie.
Lida
I dlatego własnie wszystkie teorie spiskowe lądują w tym wątku, żeby nie mącić chorym w głowach.

Zauważ, że większość szarlatanów namawia chorych do porzucenia konwencjonalnego leczenia, ponieważ tylko ich alternatywa jest jedynie słuszną a leki tylko zatruwają i niszczą organizm chorego:

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... /592698961
To, co mówią i robią onkolodzy, jest złe - przekonuje w internetowych filmikach dr Georg E. Ashkar. Przyznaje, że z medycyną nie ma nic wspólnego – jest fizykiem, ale pewnym głosem mówi, że zna jedyną na świecie metodę zwalczania raka, reumatyzmu, a nawet AIDS – metodę naturalnej absorpcji infekcji. W stu procentach skuteczną i tanią. Sam wyleczył się nią z raka trzustki. W wolnym tłumaczeniu – polega ona na tym, że do punktów poniżej kolan przykłada się na noc czosnek.
http://morfeusz.blox.pl/2008/09/Leczeni ... owych.html
To kilka przykładów - wybrałem te najbardziej jaskrawe (między innymi dlatego, że wszyscy wyżej wymienieni pacjenci byli namawiani przez uzdrowicieli do porzucenia terapii konwencjonalnej).
pesteczki i B17 też znalazłem:
http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/arty ... zy-zabojcy
Różnorakie mieszanki ziołowe z Bliskiego i Dalekiego Wschodu, kurkuma, złoto gór Kaukazu, witamina B17 z pestek moreli polecana jako „alternatywny sposób leczenia chorób nowotworowych” to tylko ułamek rzekomo uzdrawiających specyfików, którymi handluje się w internecie bez żadnych ograniczeń i kontroli.
ponadto polecam lekturę:
http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=850
5. Nie daj się nabrać paranoicznym oskarżeniom.

Przedstawiciele medycyny niekonwencjonalnej mówią często, że lekarze, farmaceuci i rząd spiskują przeciwko używanym przez nich metodom. Oczywiście nie ma na to żadnych dowodów. Sprzecznym z logiką byłoby myślenie, że wielkie grupy ludzi mogłyby sprzeciwiać się metodom, które mogłyby uleczyć kiedyś ich lub ich bliskich.
tego typu przypadków są setki, jeżeli nie tysiące a ludzie w drodze rozpaczy chwytają się wszystkiego, bo: "tonący brzytwy się chwyta".

lida

Post autor: lida » 29 sty 2013, 23:00

lida

Odp: Moje doznania z Fingolimod - Gilenya

Post autor: lida » 30 maja 2013, 11:03

W USA, gdzie kasy na "leki" nie brakuje, m/innymi na szpiczaka mnogiego po Tysabri zmarło już 665 osób ! . Niech nikt nie próbuje podważyć tego co piszę !. Tu chodzi o ludzkie życie !. Dowody na to co piszę są w dziale : "Źródła obcojęzyczne" .
Ja dostałam szpiczaka mnogiego po Fingolimod, obecnie Gilenya. Nowotwór ten został wyleczony naturalną metodą, której farmacja nie może opatentować. Związkiem cjanku potasu, który jest uwalniany tylko przez enzym rakowy. Tylko zabija to, co go uwalnia, CZYLI RAKA! : http://www.eioba.pl/a/1zy7/witamina-b17 ... z1uaXOByxQ . Piękny cytat jest na wstępie :„Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa" – dr Linus Pauling (1901-1994), dwukrotny laureat Nagrody Nobla"
Jesteśmy podle oszukiwani, gdzie wykorzystuje się nasze ciężkie położenie magią białego fartucha i młotka do pukania w kolano.
Lida
Ostatnio zmieniony 01 cze 2013, 00:03 przez Cypek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post haotyczny, nawiązujący do kilku niepowiązanych ze sobą wątków - przeniesiony do właściwego tematu

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 01 cze 2013, 00:06

A w którym miejscu w tych źródłach jest napisane, że wszystkie 665 osób zmarło na szpiczaka? Przeczytałem źródło i jest tam napisane, że było wiele różnych przyczyn śmierci a jedyną rzeczą łączące osoby, które zmarły było to, że przyjmowały Tysabri.

Odpowiedz