Zaproszenie

Luźne tematy niekoniecznie związane z SM.
nietasama

Zaproszenie

Post autor: nietasama » 05 kwie 2013, 20:53

ZAPROSZENIE

27 maja , już piąty raz, obchodzony będzie światowy dzień chorych na stwardnienie rozsiane. Jest on okazją do podniesienia świadomości dotyczącej stwardnienia rozsianego oraz do wzmocnienia więzi osób chorych na SM na całym świecie. W ostatnich pięciu latach w związku z obchodami odbyło się ponad 500 imprez w 67 krajach świata w tym w Polsce. W tym roku kluczową kwestią będzie rodzina , otoczenie osoby chorej.
14 maja 2013 o godz.18.00 w do Sali Widowiskowej w Dawnym Zborze w Sulechowie obędzie się spotkanie , z udziałem Teatru Wielkiego w Cigacicach „ Dziękuję za to , że jesteś…” skierowane do osób chorych, ich rodzin, przyjaciół oraz najbliższych wspierających ich w walce z chorobą. Patronat nad spotkaniem objęła Ogólnopolska Kampania Społeczna „SM- WALCZ O SIEBIE”.
Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą, do osób chorych oraz wszystkich, którzy mają bezpośredni lub pośredni kontakt z osobami chorymi, aby uczestniczyli w spotkaniu.
Bezpłatne zaproszenia można uzyskać pod numerem telefonu 724 509 585 lub @ moniamichalak@poczta.onet.pl.
Współorganizator spotkania
Monika Michalak

Awatar użytkownika
Martinpi

Re: Zaproszenie

Post autor: Martinpi » 28 gru 2017, 13:51

Ja niestety nie jestem zbyt lotny w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie nic doradzić i pomóc...

Odpowiedz