Lek Fampyra

Metody leczenia, nowe leki, leczenie niekonwencjonalne, lekarze, ośrodki zdrowia.
Arleta

Lek Fampyra

Post autor: Arleta » 13 lip 2018, 10:47

Witam

Używałam przez 2 tygodnie lek Fampyra , niestety nie zaobserwowałam żadnych pozytywnych reakcji na lek.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę odstąpić tabletki leku na 2 tygodnie.
Pozdrawiam
Arleta

Mona

Re: Lek Fampyra

Post autor: Mona » 15 lip 2018, 19:45

Cześć Arleta,
od kilku dni po raz pierwszy biorę Fampyrę. Mam opakowanie na 2 tyg. Cudów nie ma, ale próbuję chodzić bez chodzika :) po domu, ale zawsze coś :) I mogę wejść na rowerek stacjonarny.
Arleta, może za wcześnie rezygnujesz z Fampyry?
Pamiętasz o tym, że 2 godz. przed i 1 godz. po zażyciu tabletki nie należy nic jeść? Ja nie jem na 2 godz. przed i 2 godz. po tabletce.
Jeśli rezygnujesz, to jaka byłaby cena tabletek, które chcesz odstąpić?
Pozdrawiam,
Mona.

Arleta

Post autor: Arleta » 16 lip 2018, 10:42

Cześć
Bardzo szybko odezwała się koleżanka której Fampyra znacznie pomogła i odstąpiłam jej lek.
Ja natomiast nie uzyskałam żadnej poprawy a nie chcę brać następnej chemii . Jestem w programie lekowym i biorę od prawie 2 lat lek Tecfidera , też bez większych rezultatów.
Może wymyślą coś innego. :)
Pozdrawiam

Added in 2 hours 32 minutes 57 seconds:
Witam
Daj znać czy w dalszym ciągu następnych dni odczulas poprawę, to może ponownie zrobię test z Fampyra.
Jestem bardzo niecierpliwa i może masz rację że zbyt szybko się podałam ale jeszcze po domu chodzę samodzielnie i oczekiwałam cudu!
Pozdrawiam

Added in 17 seconds:
Witam
Daj znać czy w dalszym ciągu następnych dni odczulas poprawę, to może ponownie zrobię test z Fampyra.
Jestem bardzo niecierpliwa i może masz rację że zbyt szybko się podałam ale jeszcze po domu chodzę samodzielnie i oczekiwałam cudu!
Pozdrawiam

Added in 38 seconds:
Witam
Pozdrawiam

Mona

Post autor: Mona » 16 lip 2018, 23:06

Tecfidera ma dobre opinie :) I jest w tabletkach a to duży plus.
Ciągle coś wymyślają, ale ma wrażenie, że coraz większa chemia...
OK, napiszę jak skończę pierwsze dwa tygodnie z Fampyrą. Na razie myślę, że spróbuję kontynuować :)
Pozdrawiam

Odpowiedz