Pobyt w sanatorium

Metody rehabilitacji, ćwiczenia, sprzęt do rehabilitacji, ośrodki rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
anais

Pobyt w sanatorium

Post autor: anais » 08 lut 2012, 13:27

Właśnie jestem po leczeniu rzutu solu-medrolem w szpitalu - od razu przy wypisie dostałam
skierowanie do sanatorium. Szpital opuściłam 2.02 - na turnus wybywam już 15.02.
Czy w trakcie pobytu istnieje możliwość skrócenia czasu pobytu?aż 21 dni :shock:
Co powinnam ze sobą zabrać ? :mrgreen:
Prawdę mówiąc jestem trochę zestresowana - podobnie było w szpitalu. Może znacie jakieś uspokajacze? :)

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Odp: Pobyt w sanatorium

Post autor: Cypek » 08 lut 2012, 15:18

Spokojnie, 21 dni to wcale nie tak bardzo długo na sanatorium - jeżeli masz możliwość to korzystaj na max'a.

Co wziąć?
Na pewno ubrania, telefon i pieniądze lub jeszcze lepiej kartę płatniczą, jeżeli w okolicy jest bankomat.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Awatar użytkownika
anais

Post autor: anais » 08 lut 2012, 18:40

No dzięki Cypek , pierwszy raz będę w sanatorium więc jak to jest - czy większość dnia, to zajęcia itp.itd.?

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 08 lut 2012, 19:03

To zależy od ośrodka w jakim będziesz, bo w każdym jest inaczej. W niektórych rehabilitacja jest tylko rano (do obiadu), ale są też takie, w których zajęcia są rozplanowane np. do godz. 17.

Z przydatnych rzeczy warto wziąć jeszcze kubek, kawę, herbatę i nieduży czajnik elektryczny oraz jakieś radyjko turystyczne, bo nie zawsze jest w pokoju jakieś brzęczydło :-), kosmetyki. Poza tym zadzwoń do sanatorium i zapytaj, czy trzeba mieć własne ręczniki - chociaż powinny być "służbowe" - w Polsce jednak nigdy nic nie wiadomo.

Wspominałem już o karcie płatniczej - sprawdź na mapie jak daleko masz do najbliższego bankomatu i czy możesz wybierać z niego pieniądze bez prowizji.

Z uspokajaczy, to na mnie najlepiej działa dobre winko, np. takie:

Obrazek
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Awatar użytkownika
anais

Post autor: anais » 09 lut 2012, 06:57

Ręcznik i tak wezmę. Na ciebie działa winko zaś mnie rozluźnia piwko :)
Hm, ciekawe czy tam jest pralnia

Odpowiedz