Wasze rehabilitacje?

Metody rehabilitacji, ćwiczenia, sprzęt do rehabilitacji, ośrodki rehabilitacyjne.
Kantner

Wasze rehabilitacje?

Post autor: Kantner » 10 maja 2013, 15:56

Na początku się przywitam - Mam na imię Diana, i niedawno bliskiej mi osobie zdiagnozowano SM. Na razie początkowe stadium, ale już orientujemy się nad systematycznymi ćwiczeniami i rehabilitacją, aby maksymalnie zwiększyć szansę normalnego życia, i zmniejszyć natężenie objawów. Czy możecie się podzielić wiedzą na temat ćwiczeń jakie mieliście sami bądź na rehabilitacjach, jakie oceniacie pozytywnie a jakie uważacie za stratę czasu? Na co warto zwrócić uwagę? Będę wdzięczna za informację.

Pozdrawiam!

tomekkargulski666

Odp: Wasze rehabilitacje?

Post autor: tomekkargulski666 » 27 sty 2014, 15:18

Ja sam bym chętnie poczytał ponieważ znalazłem się w identycznej sytuacji niestety

aktywna

Post autor: aktywna » 27 sty 2014, 23:02

Chyba Ci nikt nie odpowie na takie pytanie, bo rehabilitacja zależy od stanu chorego. Jeden ma kłopoty z nogami, inny z rękami, jest to bardzo indywidualna sprawa. Ja na przykład mam problemy z chodzeniem, więc ćwiczę przede wszystkim nogi i równowagę, bo z tym mam największe kłopoty. Chodziłam kiedyś na jogę, super sprawa. Napisz coś więcej o sobie, o czym najchętniej byś poczytał.

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Post autor: Cypek » 29 sty 2014, 08:50

A co proponuje fizjoterapeuta w twoim przypadku?
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Odpowiedz